Aktualności

 

12
04.2017

Monalisa Touch - komercyjnie

Laser Mona Lisa

MonaLisa Touch™ SmartXide2 to innowacyjny system laserowy CO2 przeznaczony do zabiegów modelowania pochwy i sromu (V2LR - Vulvo-Vaginal Laser Reshaping) umożliwiający odmłodzenie tego rejonu ciała, zarówno w znaczeniu kosmetycznym, jak i funkcjonalnym. Jest to rozwiązanie dla wszystkich kobiet pragnących uniknąć skutków ubocznych farmakoterapii.

 

Mona Lisa to kultowy obraz mistrza Leonardo. Italia, a dokładniej włoska firma Deka Laser, stworzyła system SmartXide2, ultranowoczesny laser CO2, który godnie podtrzymuje tradycje mistrza renesansu. Wersja MonaLisaTouchTM jest dedykowana dla medycyny estetycznej i terapeutycznej. Jest wszechstronny, technologicznie wyprzedza czas, pięknie maluje twarze i jest absolutnym autorytetem. W zakresie dermatologii i ginekologii uczciwie przyznaję: czasu nie da się cofnąć, ale w tuningu nikt nam nie dorówna, oczywiście dzięki włoskiemu Mistrzowi 😊.

Zabiegi wykonują wyłącznie lekarze w warunkach aseptycznych,

zgodnych ze standardami medycznymi. Głowice zabiegowe są sterylizowane w autoklawach, certyfikowanych testami sanitarnymi.

Już jest w Jaśkowicach. Zapraszamy.

 

 pokaż pozostałe informację ››


All content © 2017 NZOZ Jaskowice. All rights reserved.

Projekt strony www : https://eniteo.pl